• 0232 375 74 75
  • info@odakcnc.com | satis@odakcnc.com
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00 | Pazar Kapalı

Hakkımızda

2020 yılında  Makina sektöründe CNC Makina Servis hizmetinin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek iş ortaklarına ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İzmir’de kurulmuş olan Odakcnc, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, inovasyon ve teknoloji geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek sektöründe kısa sürede saygın bir yer edinmiştir.

Tecrübesi 15 yılı aşan ekibiyle Odakcnc; siz değerleri müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermenin gururunu ve heyecanını yaşamaktadır.

Faaliyetleri Türkiye sınırlarını aşan Odakcnc; hizmet kalitesini ve yelpazesini geliştirmek amacıyla Dünya'nın önde gelen jant üreticileri için ilk talaş ve son talaş tornası geliştiricilerinden Dugar + Schuster firması ile ortaklık anlaşması yapmıştır.

Farklı sektörlerdeki kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı ülkelerden yatay ve dik işleme makineleri, testere, talaş toplama ve yağ temizleme sistemleri üreticileri ile Türkiye satış ve bakım anlaşmaları 2023 yılı itibariyle yapılmıştır.


Whatsapp Destek

Odakcnc Temsilci

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?

By İntegral Bilişim ♥